İDAL PATENT YÖNETİMİ; Uluslararası önemli yayıncılık kuruluşu INTL tarafından 2015 yılı için verilen "Türkiye’nin uzman marka ve patent firması" ödülüne layık görülmüştür.

İdal Patent Yönetimi'nde Kariyer

 

Hızla gelişen inovasyon stratejilerini takip edip, detaylardan oluşan iş planına bağlı kalabileceğinizi ve müvekkillerin yenilikçi tutumlarını kendi iş koşullarına yansıtabileceğinizi düşünüyorsanız, grup içerisinde düzenli kariyer ilerlemesi sunan çalışma arkadaşlarımızın arasına katılarak ulusal ve uluslararası kariyer planlarınıza başlayabilirsiniz.

 

Etik hukuksal değerlerle olan güçlü bağ farklı inovasyonlarla bir araya gelerek organizasyonumuzun temel geleneğini oluşturmaktadır.

 

Yöneticiler ve  bağlı bulundukları takımlar arasındaki yakın ilişki, bilgi birikimini en üst düzeye taşırken, ekipler arasındaki değişimin hızı da kariyer hedeflerinize ulaşmak için gerekli motivasyonu sağlayacaktır.

 

Farklı departmanlarında farklı proje ve inovasyonlara yön veren bir firma olan İDAL’da, etik değerlere olan güçlü bağ, günlük iş akışlarında bu geleneğin sürdürülmesini garantilemektedir.

 

Öz geçmişlerinizi

a-“Genel başvuru” başlığıyla, organizasyonumuzda oluşabilecek farklı seviyelerde görev almak amacıyla

b-“IP” başlığıyla; Avukat – Marka ve Patent Vekili – Mühendis unvanlarınızla organizasyonumuza değer katmak için

c-“Marketing” başlığıyla Türkiye dahil 150’den fazla ülkede inovasyonun takipçisi olmak için veya kariyerine pazarlama departmanında görev alarak başlamak isteyen çalışma arkadaşları arasına katılmak amacıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

                                 adresine;

 

•“Genel başvuru” başlığıyla; organizasyonumuzda oluşabilecek farklı seviyelerde görev almak,

 

•“IP” başlığıyla; Avukat – Marka ve Patent Vekili – Mühendis ünvanlarınızla organizasyonumuza değer katmak,

 

 •“Pazarlama” başlığıyla; Türkiye dahil 150’den fazla ülkede inovasyonun takipçisi olmak için veya kariyerine satış & pazarlama departmanında görev alarak başlamak isteyen çalışma arkadaşları arasına katılmak


amacıyla CV lerinizi yollayabilirsiniz.

kariyer@idal.com.tr

Marka

Patent

Tasarım

Lisans

Fikri Haklar

Armada İş Merkezi

Beştepe Mahallesi Dumlupınar Bulvarı,

No:6A/18 Kat:12 Ofis:1225H6

06560 Yenimahalle/Ankara

T: 0312 417 9985

T: 0312 295 6413

E: idal@idal.com.tr