İDAL PATENT YÖNETİMİ; Uluslararası önemli yayıncılık kuruluşu INTL tarafından 2015 yılı için verilen "Türkiye’nin uzman marka ve patent firması" ödülüne layık görülmüştür.

Bizimle Güvendesiniz

Hakkımızda

 

10 yılı aşkın tecrübemizle ve profesyonel hizmet anlayışımızla, Türkiye'de ve 150 ülkede hizmet verebilme yeteneğimizle her zaman yanınızda olmaktan, dürüst çalışma prensipleriyle Türkiye'de fikri ve sınai hakların gelişimine verdiğimiz katkılardan ve müvekkillerimizle bilgi ve birikimlerimizi tüm şeffaflığıyla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

İdal Patent Yönetimi; Türk Patent Enstitüsü'nde vekil firma olmanın yanı sıra, "Uluslararası Markalar Birliği''nde (INTA) Türkiye'nin sayılı üye firması arasındadır. İdal, INTA'da ayrıca komite görevinde de yer almaktadır. Bir diğer önemli uluslararası fikri ve sınai haklar organizasyonu olan "Lisans Yöneticileri Deneği"ne (LES) üye olan Sayın Murat İdal, bu derneğin Türkiye başkanlığını yürütmektedir.

 

Etik çalışma kuralları ve teknolojik altyapısı ile çalışanlarına ve müvekkillerine uluslararası standartlarda hizmet bilincini sunan İDAL PATENT YÖNETİMİ, bu standartları uygun ücretlendirmeler ile lanse etme gayretine devam edecektir. Ülkemizin şartları ve beklentilerini göz önünde tutarak fikri ve sınai hakların gelişiminde kendi bilgi birikimini sürekli güncelleyerek proje sahiplerinin haklarını korumaktadır.

 

Marka, Patent, Tasarım ve telif gibi fikri ve sınai hakların tescil hizmetlerinin yanı sıra proje sahibinin içinde bulunduğu sektördeki teknolojik gelişmelerle ilgili danışmanlık, araştırma, tescil sonrası izleme, lisanslama, ticarileştirme ve uygun stratejileri yaratma hizmetlerini sunan İdal Patent Yönetimi, küresel ağlarından kazandığı deneyimler sayesinde sadece Türkiye’de değil uluslararası piyasalarda da aynı kaliteyi devam ettirmektedir.

 

Fikri ve sınai haklar sektöründeki uluslararası birçok organizasyonun aktif olarak üyesi olan İdal Patent Yönetimi, gelirlerinin büyük kısmını sürekli gelişim politikalarına yönlendirmekte ve bu sayede müvekkillerinin ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılamaktadır.

 

Kazanımlarını her yıl belirlenen ölçütlerde sosyal sorumluluk projelerinde kullanan ve bunu toplumsal kalkınmanın temel taşlarından biri olarak gören İdal Patent Yönetimi birikimlerini inisiyatif kullanarak çevre koruması, çocuklar ve kültürel birikimlere aktarmaya devam etmektedir.

Marka

Patent

Tasarım

Lisans

Fikri Haklar

Armada İş Merkezi

Beştepe Mahallesi Dumlupınar Bulvarı,

No:6A/18 Kat:12 Ofis:1225H6

06560 Yenimahalle/Ankara

T: 0312 417 9985

T: 0312 295 6413

E: idal@idal.com.tr